please wait, site is loading

Dekorativní malba

Navrhujeme a realizujeme dekorativní nástěnné malby.

Před samotnou realizací proběhne konzultace přímo na místě, kde si prostor vyfotíme a do této fotografie vložíme počítačem vytvořenou vizualizaci různých návrhů, které zákazníkovi pošleme k výběru. Uvítáme Vámi předložené nápady a podklady. Po schválení návrhů zhotovíme přesnou cenovou nabídku a po jejím odsouhlasení přistoupíme k samotné realizaci. Není problém práce ve výškách, zajistíme si stavbu lešení. Na malbu používáme kvalitní fasádní barvy, které odolávají povětrnostním vlivům a zajišťují dlouhodobou trvanlivost.

 

 • Prostory pro děti

  Dekorativní malba citlivě a hravě dotvoří dětské pokoje, školky, dětské koutky v restauracích, kavárnách, cukrárnách nebo i čekárnách u dětského lékaře.. Můžeme namalovat cokoliv, od postaviček z večerníčků po abstraktní motivy.

 • Písmomalba

  Znalost technologií malířství a typografie zaručí Vaši spokojenost při realizaci reklamních nápisů a označení provozoven na fasádách budov. Můžeme vymalovat a napsat cokoliv, nejdůležitější je vhodně a citlivě zasadit naši malbu do celkového vjemu z daného prostředí.       

 • Veřejné prostory

  Nástěnná malba vhodně doplní Váš interiér, může nevtíravě upoutat pozornost klientů a hostů v restauracích, kavárnách, barech, recepcích hotelů, ale zároveň i být drobným dekoračním řešením, které neruší pozornost a přispěje k pozitivnímu vnímání celého prostoru.

 • Interiér

  Pomůžeme Vám dotvořit příjemné místo k bydlení. Navrhneme řešení třeba do obývacího pokoje, kdy grafické a barevné řešení, abstraktní nebo konkrétní motivy doladí Váš individuální styl.