please wait, site is loading

Fotografie

Nabízíme kompletní fotografické služby v mnoha oblastech fotografie včetně následných úprav a postprodukce fotografií. Výsledné snímky nabízíme v jakýchkoli běžných i zcela neobvyklých formátech, barevných provedeních, v elektronické i tištěné podobě. Pokud už fotografie máte nafocené, pomůžeme Vám s jejich úpravou, tiskem, vytvořením fotoknihy, fotoalba, kalendáře…

 • Portrét, děti

  portréty fotografujeme nejen u nás v atelieru ve Stříbře, ale i venku nebo u vás doma, záleží to pouze na vašem výběru a stylu výsledných fotek. I když je to obtížnější, tak fotografování dětí probíhá formou her. Jsou pak díky tomu i před fotografem bezprostřední, veselé a vznikají tak krásné, přirozené fotky dětí tak, jak je znáte…

 • Těhotenské foto

  při focení vždy vycházíme vstříc Vašim potřebám. Snažíme se navodit příjemnou atmosféru, abyste se při focení cítila uvolněně a přirozeně, velmi pozitivně se to projeví na výsledné fotografii. Focení probíhá u nás v ateliéru, nebo v jiném Vámi zvoleném prostředí.

 • Reportáž

  dokumentujeme kulturní události, koncerty, konference, festivaly či firemní akce a večírky.

 • Svatby

  snažíme se vytvořit ucelenou fotoreportáž o průběhu Vašeho svatebního dne včetně předsvatební fotografie a fotografování svatebního večírku. Naše reportáž je plná jak zajímavých detailů, tak klasických pohledů během obřadu, či skupinových portrétů.

 • Reklamní fotografie

  máme bohaté zkušenosti v reklamní a propagační fotografii pro společnosti i jednotlivce. Zaměřujeme se jak na technickou produktovou fotografii, tak na imageovou stylizovanou fotografii. Samostatnou kategorii by mohla tvořit fotografie jídla.

 • Architektura

  fotografujeme historické i moderní budovy a stavby, exteriéry i interiéry pro hotely, restaurace a jiné komerční nebo umělecké prostory.

 • Krajina

  naší velkou zálibou je též fotografování krajiny, kde se zaměřujeme především na zachycení nálady, máme rádi spíše jednodušší a abstraktní tvary. Rádi obdivujeme vzdálené krajiny i nejbližší okolí.