please wait, site is loading

O nás

Atelier Pointo

Lenka Janíková Coufalová & Petr Janík

Stříbro, Žižkova 86

 

Rádi bychom Vám představili naši práci, tvorbu a služby, které nabízíme. Seznámili Vás s naší činností.
Náš atelier nabízí tři druhy činností.

  • Fotoatelier

    Nabízíme plně vybavený fotoatelier 12x6m se zábleskovými lampami, fotopozadími atd.. V současnosti se specializujeme na rodinné fotografování ( miminka, děti, těhotenské foto ), svatební a reportážní fotografii, dále produktovou fotografii a focení jídla a foodstyling. Čast fotíme také venku v exteriéru, našim zákazníkům nabízíme výběr lokace v  bližším i vzdálenějším okolí pro pořízení těch nejlepších záběrů. Snažíme se, aby samotné focení bylo pro zákazníka pozitivním a příjemným zážitkem. Primárním cílem je oboustranná spokojenost se společně stráveným časem a s výslednými fotografiemi.

  • Knižní dílna

    Na naší adrese máme také knižní dílnu, kde ručně vyrábíme knihy, alba, pasparty a různé výrobky z papíru a kartonové lepenky. Vyrábíme je na zakázku, můžeme na nich předávat fotografie, jedná se o svatební alba, knihy k narozeninám, jednoduchá leporela s fotkami dětí apod. Zákazníci si pochopitelně mohou přinést vlastní fotografie. Po dohodě vybereme zpracování, formát, barevnost, použité materiály. Díky ruční zakázkové výrobě je každý výrobek jedinečný.

  • Dekorativní nástěnná malba

    Důležitou součástí naší tvorby je nástěnná malba.  Navrhujeme design a realizujeme malbu v interiérech i exteriérech, většinou se jedná o dětské pokojíčky, dětské koutky v komerčních prostorách, obývací pokoje, vstupní haly. Samostatným odvětvím je písmomalba na fasády budov. Nejčastěji se jedná o označení kavárny, restaurace, obchodu nebo firmy, kterým nabídneme profesionálně zpracovaný návrh a společně vymyslíme řešení textu, barvy a jiných grafických prvků, aby nápis vhodně doplnil celkový dojem v daném prostředí. Realizaci umíme zajistit „na klíč“.

Všechny bližší potřebné informace najdete u jednotlivých kategorií, nebo se na nás můžete přímo obrátit. Budeme se Vám snažit vyhovět a najít nejlepší řešení. Těšíme se na naši spolupráci.