please wait, site is loading

O nás

Vítáme Vás na stránkách ateliéru Pointo

 

Rádi bychom Vám představili naši práci, tvorbu a služby, které nabízíme. Seznámili Vás s naší činností.
Náš atelier nabízí tři druhy činností.

  • Fotoatelier

    se specializuje na fotografování produktů, portétní a reportážní fotografii. Nachází se na naší adrese a nabízí veškeré zázemí, které je potřeba pro vytvoření požadovaného snímku. Často vyjíždíme též do bližšího i vzdálenějšího okolí pro pořízení záběrů v exteriérech. Primárním cílem je spokojenost klienta i naše s výslednou fotografií.

  • Knižní dílna

    je naším oborem, kde ručně vyrábíme knihy, alba, pasparty, různé výrobky z papíru a kartonové lepenky. Na našich výrobcích zákazníkům předáváme jejich fotografie, např. ve formě svatebních alb, narozeninových knih, fotoleporel s fotkami dětí apod. Díky ruční zakázkové výrobě vždy pečlivě vybíráme zpracování, formát, barevnost a použité materiály. Každý výrobek je jedinečný.

  • Dekorativní nástěnná malba

    je důležitou součástí naší tvorby. Navrhujeme design a realizujeme výmalbu jak interiérů obývacích pokojů, dětských pokojíčků, dětských koutků v komerčních prostorách, tak exteriérových označení budov. Naším častým zákazníkem jsou společnosti a firmy, kterým nabízíme venkovní malby na fasády, písmomalířské označení či jiné grafické prvky pro jejich provozovny, především kavárny, restaurace, obchody a jiná veřejná místa.

Všechny bližší potřebné informace najdete u jednotlivých kategorií, nebo se na nás můžete přímo obrátit. Budeme se Vám snažit vyhovět a najít nejlepší řešení. Těšíme se na naši spolupráci.